• Vážení rodičia,

dovoľte, aby sme vás zoznámili s novinkou, ktorú pre vás chystáme v školskej jedálni. V súčasnosti sme zriadili pre stravníkov možnosť objednávať stravu prostredníctvom internetu.

Pre registráciu stravníkov a pre objednávanie stravy na internete postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Registrácia služby

1.         Nový stravník navštívi kanceláriu vedúcej školskej jedálne. Tu dostane prihlášku s číslom zariadenia na prihlásenie pre objednávanie stravy na internete.

Používateľ –  priezviskomeno

Heslo – ako heslo je pridelený variabilný symbol (na úhradu stravného)

Neskôr na webovej stránke je možné zadať e-mailovú adresu, na ktorú vám systém môže posielať tieto správy:

-           potvrdenie objednávky,

-           nedostatočná výška konta,

-           kontrola neodobranej stravy,

-           mesačný prehľad,

-           potvrdenie o prijatí platby.

Heslo, email a posielané správy môžete kedykoľvek neskôr zmeniť po prihlásení do systému webovej stránky www.strava.cz v sekcii Nastavenie používateľa.

Objednávanie stravy používateľom

2.         Od nasledujúceho dňa po registrácii sa dá objednávať strava pomocou internetu na adrese: www.strava.cz. Pri prvom prihlásení zadajte do výberu jedálne 90011. Môžete použiť Vyhľadať jedáleň

3.         Jazyk si vyberiete kliknutím na skratku jazyka vpravo hore CZ SK EN.V PRIHLÁSENÍ vyplňte používateľa a heslo.

4.         Odporúča sa zaškrtnúť Uložiť údaje.  Stlačte zelené tlačítko Prihlásiť. Ste prihlásený do systému a môžete prihlasovať a odhlasovať stravu.

5.         Vyberte menu Objednávky. Vykonajte požadované zmeny svojich prihlášok a odhlášok kliknutím na príslušný deň/druh jedla. Zmeny nezabudnite uložiť potvrdením zeleného tlačítka Odoslať.

6.         Zo systému sa odhlásite kliknutím vpravo hore ODHLÁSIŤ SA.

Ďalšie pokyny, podrobnosti a návody nájdete na www.strava.cz.

Ak máte mobilný telefón s Androidom môžete si stiahnuť aplikáciu STRAVA CZ z obchodu Play.